Реклама у транспорті у Житомирі, реклама у маршрутках міста Житомир | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Житомир

Реклама в і на транспорті – це один з найновіших, але досить ефективних видів реклами. Причина дуже проста. Реклама в і на транспорті ненав’язлива, легко сприймається, тому що людина в дорозі більш схильна до сприйняття тієї чи іншої інформації. Така реклама не відволікає людину від інших джерел інформації і тому не дратує її.

Транспортна реклама – один з найдешевших, але ефективних видів реклами. Вона здатна охопити велику цільову аудиторію та вирішити весь обсяг завдань, поставлених перед будь-яким рекламодавцем.

Рекламна компанія Транссіті пропонує свої послуги з розміщення реклами у транспорті Житомира.

Маршрутки

Реклама у маршрутках Житомира допоможе вам донести інформацію про вас, ваші послуги та інші ваші пропозиції до максимальної кількості людей за мінімальні фінансові вкладення. Оскільки сукупний щомісячний пасажиропотік у даному виді транспорту становить 2 600 000 . Вже протягом першого місяця такої ефективної реклами ви побачите її перший результат.

Ваші рекламні оголошення у вигляді наклейок формату А4(ми рекомендуємо саме цей формат) у міських маршрутках ми розміщуємо на максимально помітних місцях у салоні:

 • вікна;
 • двері;
 • над вікнами;
 • на перегородці між водієм та пасажирами;
 • на скосі під стелею.

Листівки формату А4, ми розміщуємо на спинках сидінь у приміських маршрутках (автобусах).

Команда наших професіоналів підбере для вас оптимальні маршрути та кількість необхідних транспортних одиниць для того, щоб рекламна кампанія була максимально результативною. Ми працюємо на 9 міських (8, 11, 19, 25, 30, 33, 58, 3, 4, 147, 126, 123, 177) і 4 приміських маршрутах. Загальна кількість доступних міських маршруток – 84, приміських – 26.

Тролейбуси

Реклама на транспорті Житомира та всередині його особливо актуальна в одному з самих звичних, більшість городян, громадському транспорті – тролейбусе. Компанія Транссіті пропонує свої послуги на тролейбусних маршрутах 1, 2, 3, 4, 4А, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 15А. Це найпопулярніші маршрути з різною категорією населення.

Ваші рекламні наклейки можуть бути у форматі А4 або 340 * 190 мм і 167 * 270 мм. Це максимально зручний формат рекламних оголошень. До того ж, наклейки ми виготовляємо тільки з високоякісних матеріалів, що дозволяє рекламі на тривалий час залишатися яскравою та презентабельною, як після першого дня обклеювання.

Крім того, наші маркетологи та дизайнери абсолютно точно можуть визначити не тільки місце, але і максимально вигідний фон для обклеювання. Адже колірна гама привертає увагу людини насамперед.

Рекламна компанія Транссіті вже більше 10 років займається поширенням реклами в і на міському транспорті. Ми працюємо у більшості обласних центрів України та співпрацюємо з багатьма провідними компаніями нашої країни. Наші умови співпраці прості та доступні, а послуги якісні та оперативні.

Співпраця з нами це перш за все:

 • Найвигідніші ціни.
 • Співпраця без комісій та посередників.
 • У нас все легально та прозоро.
 • Прямі договори з перевізниками.
 • Час виконання замовлення від 1 до 7 днів.
 • Постійний моніторинг вашої реклами.
 • Надання фотозвіту про виконану роботу.

Зателефонуйте нам і наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання. Співпрацюючи з нами, ви переконаєтесь у тому, що зробили правильний вибір!

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3