Реклама у транспорті у Вінниці, реклама у маршрутках міста Вінниця | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Вінниця

Вінниця – це гарне, затишне місто з добре розвиненою інфраструктурою. Місто що динамічно розвивається та іде у ногу з часом. Громадський транспорт представлено тролейбусами, трамваями, автобусами, маршрутками.

Останнім часом громадський транспорт є не лише засобом пересування людини містом та за його межами, а й зручним інструментом для реклами.

Рекламна компанія Транссіті допоможе вам грамотно та ефективно розмістити вашу рекламу в автобусах, тролейбусах, трамваях та маршрутних таксі. Адже грамотний підхід до розміщення реклами – це головна умова успішного просування рекламного сегмента у широкі маси.

Міські та приміські маршрутки у місті Вінниця щомісяця перевозять понад 1 мільйон пасажирів. Значна цифра, чи не так? А тепер уявіть на хвилинку, скільки людей побачать вашу рекламу і скільки з них стануть вашими клієнтами? Можна не рахувати, ми полегшимо це завдання і скажемо відразу, що таких людей буде дуже багато.

Компанія Транссіті вже понад 10 років займається розміщенням реклами у та на громадському транспорті в містах України. І ми точно знаємо, які саме маршрути вибрати, щоб ваша пропозиція та ваш продукт був гідно представлений, а ваша реклама працювала на результат.

Ми розмістимо ваші рекламні оголошення в 90 маршрутних таксі за найзатребуванішими маршрутами 3а, 3б, 5а, 8б, 10а, 16а, 17а, 17б, 20а, 21а

Ми також розміщуємо рекламу у приміських маршрутках (автобусах). Це 32 напрямки, 50 одиниць транспорту.

Ми пропонуємо вам рекламні наклейки формату А4 у міських маршрутках та наклейки формату А4 та А3 у маршрутках приміського сполучення.

Рекламні наклейки розміщені на найпомітніших місцях у салоні:

  • вікна;
  • двері;
  • над вікнами;
  • на перегородці між місцем водія і салоном.

Реклама у маршрутках Вінниці – це надійний спосіб просування свого продукту та послуг у широкі маси.

Тролейбуси

Ви також можете розмістити свою рекламу в тролейбусах міста Вінниця. Ми підберемо для вас оптимальний маршрут серед 16 маршрутів, з якими ми співпрацюємо, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7а, 8а, 9а, 10, 11, 12,13,14, 15, а це 100 тролейбусів, пасажиропотік у яких щомісяця становить 2 600 000 осіб.

Компанія Транссіті пропонує розмістити в салонах тролейбусів у Вінниці рекламні наклейки формату А4.

Як правило, ми розміщуємо такі наклейки на вікнах, дверях та над вікнами.

Автобуси та трамваї
Ми також готові розмістити ваш рекламний продукт у трамваях та автобусах міста Вінниця.
На сьогоднішній день це 60 трамваїв, що прямують по 6 маршрутах (1, 2, 3, 4, 5, 6), щомісячний потік пасажирів у якому 1500000 чоловік.

А також 20 міських автобусів, що прямують за 17 напрямками (1, 2, 3, 4, 5 , 7, 8, 11, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30) із загальним щомісячним пасажиропотоком – 365 000 пасажирів.

Рекламні наклейки формату А4, розміщені на вікнах, дверях, над скосами вікон ідеально підійдуть для максимального контакту рекламного оголошення з аудиторією.

Компанія Транссіті – це найкращий оператор транзитної реклами в Україні! Ми команда справжніх професіоналів, котрі люблять і знають свою справу.

У нас найдемократичніші ціни та якісні послуги. Ми працюємо у сфері реклами з 2008 року. І за ці роки нашими клієнтами стали багато відомих світових та українських компаній.

Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання та вислухати всі ваші побажання, щоб у підсумку запропонувати вам тільки найкраще.

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3