Реклама у транспорті у Рівному, реклама у маршрутках міста Рівне | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Рівне

Кожен, хто колись починав свою власну справу, так чи інакше приходив до того, що про його послуги повинні дізнатися якнайбільше людей. Саме так формується та сама, заповітна постійна клієнтура та довгоочікуваний дохід від бізнесу. Для таких цілей існує ціла індустрія реклами.

Проте не вся реклама однаково ефективна. Є багато факторів, від яких залежатиме успіх вашої рекламної кампанії. Одним із них є правильний вибір виду та місця для розміщення вашої реклами.

Оптимальним та безпрограшним у цьому відношенні є транспортна реклама.

Чому? Вся справа в динамічності та масовості аудиторії. А співвідношення ціни та результативності реклами остаточно переконає вас у правильності такого вибору.

Транспортна або транзитна реклама – це розміщення рекламних наклейок, банерів, листівок в салонах і на громадському транспорті.

Компанія Транссіті пропонує розміщення реклами в місті Рівне.

Реклама у маршрутках Рівного

Ми готові розмістити вашу рекламу на абсолютно прозорих та доступних умовах у 102 міських маршрутках та 30 маршрутках приміського напрямку. Щодня цим видом транспорту користуються тисячі мешканців та гостей міста Рівне.

Що ми готові запропонувати?

 • Рекламні наклейки формату А3, А4 (міські та приміські маршрутки).
 • Банерні розтяжки 110*18 см (міські маршрутки).
 • Банерні розтяжки 95*20 см (міські маршрутки).

Ми розміщуємо рекламні оголошення на найвидніших місцях, щоб максимально забезпечити прямий контакт із пасажирами. Як правило:

 • вікнах;
 • на рівні з поручнями;
 • дверях;
 • біля водія;

Фахівці нашої компанії детально вивчили всі маршрути та всі види транспорту в місті Рівному та змогли абсолютно точно визначити який саме вид транспорту та які його маршрути дадуть оптимальний результат для вашого рекламного меседжу.

Реклама у тролейбусах Рівного

Компанія Транссіті також готова розмістити рекламні наклейки формату А4 у 75 тролейбусах міста Рівного.

Цим видом транспорту користуються різні верстви населення. Отже – це ідеальне місце для рекламування товарів та послуг, особливо першої необхідності.

Наші досвідчені фахівці швидко та максимально точно можуть визначити, який саме маршрут підійде для розміщення саме вашої реклами, мінімальна кількість транспортних одиниць та навіть кількість часу для максимальної продуктивності рекламної кампанії.

Ми досконало володіємо всіма аспектами психології людини і точно знаємо, як розмістити ту чи іншу рекламну листівку, наклейку, щоб комунікація з пасажиром пройшла якомога результативніше.

Чому ми?

Рекламна компанія Транссіті лідер України у сфері транзитної реклами. Ми на ринку з 2008 року. За цей час ми зарекомендували себе як стабільна компанія, в якій працюють лише найкращі фахівці.

Ми любимо і знаємо свою справу. Реклама для нас більш ніж просто сфера діяльності – це наше покликання.

У нас:

 • Розміщення реклами без комісій та посередників.
 • Підписуємо договір: працюємо офіційно, легально, прозоро.
 • Прямі договори з перевізниками.
 • Оперативне розміщення реклами від 1 до 7 днів.
 • Якісні фотозвіти про виконану роботу.
 • Постійний моніторинг вашої реклами.

Вже через кілька місяців співпраці з нами ви почнете отримувати перші результати нашої з вами плідної роботи.

Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання та вислухати будь-яку вашу пропозицію та побажання. Ми працюємо у режимі діалогу зі своїми клієнтами. Ми вміємо слухати та знаємо, як зробити вашу рекламу продуктивною.

Довіряйте найкращим, щоб стати найкращими!

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3