Реклама у транспорті у Полтаві, реклама у маршрутках міста Полтава | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Полтава

Сучасний міський транспорт вже давно прикрашають рекламні оголошення різного характеру та формату. Важко уявити, що є людина, яка хоч раз у житті не бачила б подібний рекламний контент. Зустріти їх можна у кожному місті більшості країн світу та майже у кожному виді громадського транспорту.

Чим пов’язане таке стрімке зростання популярності саме цього виду зовнішньої реклами?

 1. Перш за все тим, що в сучасному світі все розвивається занадто швидко і динамічно. Людина щодня перебуває в русі. І незважаючи на те, що у багатьох є власні автомобілі, більшість людей вважають за краще добиратися до роботи, навчання та інших затребуваних місць на громадському транспорті.
 2. Ще однією причиною затребуваності даного виду реклами є співвідношення ціни та продуктивності, що отримується за рахунок масовості аудиторії.
 3. Третій, не менш вагомий аргумент на користь реклами в і на транспорті – це ненав’язливий, але дуже ефективний спосіб сприйняття рекламного повідомлення.

Компанія Транссіті пропонує свої послуги з розміщення вашої реклами у транспорті міста Полтави.

Реклама у маршрутках Полтавивас приємно здивує своєю результативністю та ціною. Так як результативність насамперед залежить від пасажиропотоку, ми постаралися вибрати для вас найбільш затребувані міські та приміські маршрути.

Ми раді запропонувати вам співпрацю з 80 міськими маршрутками, що прямують у 14 напрямках. Загальний щомісячний пасажиропотік у них становить 700 000 осіб.

Також ми пропонуємо розміщення реклами в 30 приміських маршрутках, що прямують по всіх напрямках.

Як виглядатиме ваша реклама у маршрутках (автобусах) Полтави?

 1. Рекламні наклейки формату А4, А3 (односторонні та двосторонні) – це один із найпоширеніших форматів рекламних оголошень у транспорті. Їх ефективність перевірена досвідом та часом. Рекламні оголошення такого формату, як правило, розташовуються на вікнах, дверях та над вікнами.
 2. Рекламні листівки для підголовників – це рекламні оголошення певного формату. Закріплюються вони на підголівниках сидінь за допомогою спеціальних пластикових кишеньок. це дозволяє встановити прямий індивідуальний контакт із адресатом, а також дозволяє зберегти ідеальний естетичний вигляд оголошення протягом усієї рекламної кампанії.

Реклама у тролейбусах Полтави

Ми також готові розмістити вашу рекламу в тролейбусах міста Полтави. Це гарна нагода забезпечити своїй рекламі впізнаваність серед широких мас населення міста.

Це 8 маршрутів з 30 транспортними одиницями. Загальний пасажиропотік у них становить 700 000 осіб на місяць.

Наклейки формату А3 та А4 ми розміщуємо на вікнах, дверях та на стінці за водієм.

Наші фахівці підберуть маршрути та кількість транспортних одиниць, які ідеально підійдуть саме для вашої реклами. Ми впевнені, що будь-яка реклама приносить хороший результат лише за грамотного підходу до її розміщення.

Чому вашу рекламу варто довірити саме нам?

 • Компанія Транссіті лідер у галузі транзитної реклами в Україні.
 • Ми на ринку з 2008 року. За цей час ми знайшли сотні постійних клієнтів і партнерів.
 • Ми працюємо в більшості міст України.
 • У нас гнучка цінова політика.
 • Ми працюємо прозоро, без посередників та комісій.
 • Наші фахівці працюють оперативно та якісно.
 • Підтримуємо зворотний зв’язок з клієнтом на кожному етапі роботи.

Працюючи з нами, ви забезпечуєте своєму бізнесу надійне та прибуткове майбутнє!

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3