Реклама у транспорті у Луцьку, реклама у маршрутках міста Луцьк | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Луцьк

Транспортна реклама – це один з підвидів зовнішньої реклами. Її ефективність уже давно доведена та незаперечна.

Що ж являє собою транспортна, або як її ще називають транзитна реклама? Насамперед – це реклама в салонах міського та приміського громадського транспорту (маршрутки, автобуси, трамваї, тролейбуси, електропоїзди та потяги далекого прямування, метро) та реклама на самому засобі пересування.

Чому така реклама така популярна?

Вся справа в тому, що одним з найголовніших козирів цього виду зовнішньої реклами була і залишаються її низька собівартість по відношенню до чисельності аудиторії, яку вона охоплює. Іншими словами, динамічність та масовість аудиторії такого виду реклами окупає себе вже за кілька днів подачі оголошення.

Рекламна компанія Транссіті тепер пропонує вам розмістити свою рекламу в транспорті міста Луцьк.

Реклама у маршрутках Луцька

– це перспективний варіант розміщення вашої реклами та донесення її до масової аудиторії.

Компанія Транссіті пропонує вам розмістити у міських маршрутках Луцька оголошення наступного формату:

  • рекламні наклейки А4;
  • банерні розтяжки 110*18 см;
  • реклама на підголівниках формат А4;
  1. Рекламні наклейки – це один з найефективніших інструментів просування та маркування товару. У маршрутках вони, в основному, розміщені на найвидніших місцях: на вікнах і над ними, на дверях, біля водія і навіть на стелі.
  2. Банерні розтяжки – це конструкція з люверсами, яка виготовляється з банерної зносостійкої тканини, що кріпиться за поручні або під стелею. Його відносно великі розміри дозволяють зробити вашу рекламу помітною та продуктивною.
  3. Реклама на підголівниках сидінь – це рекламні листівки певного формату, нашому випадку А4, закріплених на підголівниках за допомогою спеціальних пластикових кишеньок. Головна мета такого рекламування – це ефект персонального звернення. Людина просто не зможе ігнорувати такий рекламний месенджер, оскільки контакт встановлений на рівні очей і буде присутнім протягом усього часу поїздки пасажира.

Ми готові розмістити вашу рекламу на 14 маршрутах міста Луцьк. Це 90 транспортних одиниць. Сумарний пасажиропотік за місяць становить 1 200 000 осіб.

Приміські маршрутки також відіграють важливу роль у пересуванні пасажирів за межами міста. Наша компанія пропонує вам скористатися можливістю та розмістити свою рекламу у 30 приміських маршрутках Луцька, наступним по 8 різних маршрутах.

Наші спеціалісти, вивчивши детально ці маршрути та категорію пасажирів, що йдуть за ними, дійшли висновку, що оптимальним форматом реклами для цього виду транспорту будуть рекламні наклейки формату А4.

Реклама у тролейбусах Луцька

– це більш ніж правильне рішення, якщо ви хочете якнайшвидше результативно донести свій продукт або послуги до різних соціальних верств населення.

Наша компанія із задоволенням займеться цим і допоможе вам грамотно розмістити ваші оголошення в 50 тролейбусах, наступним за 11 напрямками.

Компанія Транссіті з 2008 року займається транзитною рекламою і на сьогоднішній день є лідером у цій сфері. Ми роками заробляли собі репутацію, ціна якої – успіх вашої реклами. Ми працюємо у багатьох містах України, співпрацюємо з багатьма відомими брендами. Працюємо прозоро, оперативно та якісно. Просування вашого бізнесу – запорука нашого успіху.

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3