Реклама у транспорті у Кривому Розі, реклама у маршрутках міста Кривий Ріг | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Кривий Ріг

Кривий Ріг третє у світі місто за довжиною. Його довжина 126 км. Подолати такі відстані у місті природно допоможе міський транспорт. Тут є трамваї, і тролейбуси, і маршрутні таксі. Але не тільки для перевезення пасажирів можуть послужити ці засоби пересування, а ще й як вигідний майданчик для розміщення реклами.

Чому це вигідно та ефективно?

  1. Доступна ціна.
  2. Економічність. Немає потреби замовляти матеріал повторно.
  3. Велике територіальне охоплення.
  4. Широке охоплення цільової аудиторії.
  5. Лояльне сприйняття рекламного посилу потенційними клієнтами.
  6. Можливість донесення рекламного продукту до певних соціальних кіл населення.

Не поспішайте запасатися візитками, листівками та роздавати їх у транспорті. Якщо ви серйозна компанія, яка працює на подальшу перспективу зростання, вам необхідно довірити цю важливу місію професіоналам.

Для початку ми розповімо вам, що ми можемо вам запропонувати, і чому варто вибрати саме нас.

Компанія Транссіті пропонує вам можливість розміщення своєї реклами в міському транспорті Кривого Рогу: маршрутки, тролейбуси, трамваї.

Маршрутки

Загальна кількість маршрутів, з якими ми співпрацюємо – 18 (3, 27, 35, 201, 203, 205, 208, 240, 255, 261, 286, 291, 295, 298, 312, 323, 330, 397),

а кількість одиниць транспорту 195. Загальний пасажиропотік за місяць становить 3 500 000.

Ми розміщуємо рекламні наклейки формату А4 на вікнах, дверях, над віконними укосами, рекламні листівки формату А5 на 12 сидіннях салону маршрутки, а також відеорекламу на спеціальних моніторах.

Реклама у маршрутках міста Кривий Ріг– це ефективний і безпрограшний варіант для просування рекламного продукту для будь-якого бізнесу.

Тролейбуси та трамваї

Транзитна реклама в тролейбусах та трамваях також представлена ​​у нас рекламними наклейками формату А4. Загальна кількість тролейбусів, які можуть донести ваш рекламний меседж до аудиторії – 75. Курсують вони у 24 напрямках. (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24), що з’єднують все місто. Цільова аудиторія різна, але здебільшого це трудове населення, студенти та пенсіонери.

Ми розмістимо вашу рекламу в транспорті Кривого Рогу< грамотно і надамо вам детальний і якісний фотозвіт про виконану роботу.

Трамвайних маршрутів всього 4, проте кількість трамваїв та ж, що й у тролейбусів – 75.

Ваша реклама буде розміщена на найвидніших місцях:

  • на вікнах;
  • на дверях;
  • над вікнами.

Ви можете бути абсолютно впевненими в тому, що ваша реклама не залишиться непоміченою і вже найближчим часом почне приносити свій результат.

Компанія Транссіті – це лідер у галузі транзитної реклами в Україні. Ми співпрацюємо з багатьма провідними компаніями, багато з яких стали відомі завдяки і нашим старанням.

Ми вважаємо за краще працювати безпосередньо з партнерами без посередників і комісій. Нам довіряють тому, що ми з 2008 року займаємося тим, що ми любимо, адже реклама – це наше покликання.

У нас доступні ціни та постійні системи знижок.

Ми, команда справжніх професіоналів, девіз яких якість та оперативність. Зв’яжіться з нами та наші менеджери професійно та ненав’язливо ознайомлять вас з усіма нашими послугами та умовами співробітництва. Дадуть відповіді на всі питання щодо транспортної реклами.

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3