Реклама у транспорті Кременчука. Реклама у маршрутках | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті Кременчука

Ще одним красивим і мальовничим містом на березі Дніпра сміливо можна вважати місто в Полтавській області – Кременчук.

Кременчук – сучасне індустріальне місто, яке дає великі перспективи для розвитку бізнесу будь-якого рівня.

Зрозуміло, що бізнес передбачає використання рекламного контенту.

Найбільш ефективним каналом реклами може стати реклама в транспорті Кременчука.</ i>

Рекламна компанія Транссіті рада запропонувати вам свої послуги з розміщення реклами на транспорті міста Кременчук.

Що ми готові запропонувати?

Реклама в маршрутках. Кременчук чудовий варіант саме для реклами в цьому виді громадського транспорту. Бо щодня цим видом транспорту користуються сотні людей. Здебільшого це молодь і люди середнього віку та достатку.

У нас є можливість розмістити ваші оголошення на 6 різних маршрутах (15Б, 18, 30, 9, 11, 28) у 45 маршрутних таксі.

У даному виді транспорту ми вважаємо за доцільне розміщення рекламних наклейок формату А4. Розміщені вони, як правило, на найвидніших і найвигідніших для зорового контакту місцях:

  • вікна;
  • двері;
  • місця біля водія;
  • над вікнами.

Загальна кількість пасажирів, які за місяць їздять цими маршрутами, сягає півмільйона людей.

Реклама на транспорті Кременчука буде дуже ефективною і в такому транспорті, як тролейбуси.

Для більшості міських жителів, особливо старшого покоління, цей вид транспорту більш звичний і доступний. Адже перший тролейбус у Кременчуці запустили ще далекого 1966 року.

За цей час багато що змінилося, але тролейбуси все також курсують за звичними маршрутами, мовчазно зачепившись своєю контактною мережею за лінії передачі електроенергії.

Але тепер використовувати цей вид транспорту можна не тільки як засіб пересування, але і як платформу для розміщення рекламного контенту.

Компанія Транссіті готова розмістити ваші рекламні наклейки формату 28*82, а також формату А6 (спинки сидінь) у 23 тролейбусах, що йдуть по 6 різних маршрутах.

Загальний пасажиропотік на місяць становить 2 мільйони 600 тисяч осіб.

Ми не дарма щоразу говоримо про сумарну кількість пасажирів за місяць на кожному виді транспорту. Так рекламодавець може самостійно, якщо не точно, то хоча б приблизно підрахувати, скільки людей зможуть щодня познайомитися з вашою пропозицією.

Але щоб реклама в транспорті Кременчука дала той самий довгоочікуваний ефект впізнаваності, який згодом обов’язково повинен привести до зростання продажів і доходів, потрібен абсолютно грамотний підхід до транзитної реклами.

Що це означає?

Насамперед, це абсолютно точні розрахунки кількості транспортних одиниць, необхідний проміжок часу для реклами, для найбільш ефективного результату. До речі, фахівці компанії Транссіті впевнені, що мінімальний період не менше 6 місяців.

Крім того, дуже важливий момент – вибір маршруту. Адже тут йдеться як про географію руху, так і про аудиторію, яка побачить ваш рекламний меседж.

Компанія Транссіті займається транспортною рекламою з 2008. І для нас усе вищеперелічене – це звичайна справа, якою ми із задоволенням займаємося щодня.

  • Наш досвід – це наша візитна картка.
  • Низькі ціни – наш головний козир.
  • Результативність – мета всієї нашої діяльності.

Щоб переконатися в правдивості наших слів, багато не треба. Просто перегляньте довгий список наших постійних клієнтів. Їхні гучні імена – це і наша заслуга теж.

Приходьте до нас, і ми за короткий час голосно заявимо про Вас теж.

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3