Реклама у транспорті у Хмельницькому, реклама у маршрутках міста Хмельницький | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Хмельницький

Про необхідність рекламувати свій товар або послуги знає, напевно, кожен великий бізнесмен і підприємець-початківець. Але, на жаль, далеко не всі знають усі тонкощі цього необхідного аспекту економічної діяльності. Саме тому і існують спеціальні рекламні агенції, для яких рекламна індустрія, перш за все, вигідний і надійний інструмент просування будь-якого продукту, ідеальний майданчик для творчості та креативу, можливість втілення в життя найсміливіших маркетингових ходів.

У цій галузі дійсно працюють, найчастіше, творчі, цілеспрямовані, енергійні та сміливі особистості, для яких кожна реклама – це свого роду цілісний художньо-економічний витвір мистецтва. І тільки такий підхід до роботи може забезпечити продуктивний рекламний сегмент будь-якому рекламодавцю.

Однією з найефективніших і найдоступніших підвидів зовнішньої реклами є транспортна реклама.

У такого виду реклами є ціла низка переваг перед іншими видами. Насамперед це:

  • Низька ціна.
  • Можливість великого територіального охоплення.
  • Частота рухів транспорту.
  • Охоплення широкої цільової аудиторії.
  • Ненав’язливість та доступність сприйняття рекламної інформації.
  • Величезний пасажиропотік.

Компанія Транссіті пропонує вам скористатися всіма цими перевагами та розмістити свою рекламу у транспорті міста Хмельницький та інших містах України.

Що ми пропонуємо?

Ми готові розмістити вашу рекламу у міських та приміських маршрутках, а також у тролейбусах міста Хмельницький.

Реклама у маршрутках Хмельницького– це вигідне та ефективне рішення, за допомогою якого ви зможете донести своє рекламне посилання до широкого кола людей.

Компанія Транссіті готова розмістити вашу рекламу в 100 маршрутках, що курсують у 19 напрямках по місту. Загальний пасажиропотік у них за місяць становить 1 300 000 осіб.

Ми розміщуємо:

  • наклейки формату А5, А4, А3. На вікнах, дверях, на скосах над вікнами, біля водія;
  • листівки формату А4 на спинках сидінь;
  • відеореклама на спеціальних моніторах.

Приміські маршрутки – це один з небагатьох, а часом і єдиний вид транспорту, за допомогою якого багато людей добираються з віддалених сіл, райцентрів та передмістя до обласного центру. Щодня цим видом транспорту користуються сотні та навіть тисячі людей. Особливо студенти та трудове населення. Наприклад, у 70 маршрутках (автобусах), що прямують у 23 напрямках Хмельницької області, загальний щомісячний пасажиропотік становить 500 000 осіб.

Тільки уявіть собі, скільки людей побачать вашу рекламу і скільки з них стануть вашими клієнтами. Тривалість поїздки максимально сприяє встановленню індивідуального та точного контакту з вашим рекламним продуктом.

У цьому виді транспорту ми розміщуємо рекламні наклейки формату А4 та А3. Так само, як і в міських маршрутках, вони розміщені на вікнах, дверях, над вікнами та біля водія. Це ідеальне місце для максимального контакту з потенційним клієнтом.

Реклама у тролейбусах Хмельницького – це дуже вдале рішення для тих, хто хоче донести свій рекламний сегмент до цільової аудиторії різного соціального статусу та вікової категорії. Також реклама у цьому транспорті – це добрий варіант для тих, кому потрібна велика площа для розміщення рекламного оголошення.

Компанія Транссіті готова розмістити рекламу в 50 тролейбусах Хмельницького, що прямують 25 маршрутами. Щомісячний пасажиропотік у них становить 1 000 000.

Ми пропонуємо рекламні наклейки форматів А3, А4 та А5.

Наші висококласні фахівці підберуть для вас ідеальний маршрут та кількість транспортних одиниць для того, щоб максимально реалізувати весь спектр завдань рекламного оголошення.

Компанія Транссіті лідер транзитної реклами в Україні. З нами вже співпрацюють багато відомих світових компаній та компаній нашої країни. Всю детальну інформацію можна знайти у нас на сайті, перейшовши за посиланням https://transcity.com.ua/.

Ми на ринку з 2008 року і за цей час заслужили звання найкращих у цій сфері шляхом постійного розвитку, наполегливої ​​праці та реальних результатів.

Але найголовніше – ми любимо і знаємо свою роботу.

Компанія Транссіті – це надійний рекламний партнер, з яким ваша реклама почне працювати з першого дня.

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3