Реклама у транспорті Івано-Франківська, реклама у маршрутках міста Івано-Франківськ | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Івано-Франківськ

Ще зовсім недавно, якісь 30 років тому, побачити хорошу та якісну рекламу на пострадянському просторі було в новинку, а рекламні наклейки, відеоролики, банерні розтяжки та плакати були чимось то незрозумілим і водночас цікавим.

Сьогодні реклама займає одне з найважливіших місць у будь-якому бізнесі. Здається, що навіть дитина знає про те, що для просування будь-якого товару чи послуг потрібна хороша рекламна кампанія.

Одним з нових, але дуже ефективних видів реклами, справедливо можна вважати рекламу в міському транспорті.

Така реклама має низку істотних переваг:

 • Низька собівартість.
 • Широке охоплення цільової аудиторії.
 • Велике територіальне охоплення.
 • Легкість та ненав’язливість сприйняття інформації.
 • Динамічність та мобільність.

Івано-Франківськ – це маленьке та затишне містечко. І хоча населення невелике, проте місто це безлюдне не назвеш, оскільки постійний потік туристів та відпочиваючих з кожним роком тільки зростає.

Найбільш зручним і затребуваним засобом пересування в місті залишаються маршрутні таксі.

Рекламна компанія Транссіті рада запропонувати вам співпрацю, якщо ви вирішите, що реклама в маршрутках Івано -Франківська – це те, що вам треба!

 1. За допомогою такого виду реклами можна легко впливати на велику кількість потенційних клієнтів.
 2. Рекламні оголошення в салоні захищені від впливу на них зовнішніх факторів, а це дозволить вам суттєво заощадити на зайвих витратах.

Фахівці нашої компанії в найкоротші терміни підберуть вам ідеальні міські маршрути з 13 можливих.

Реклама у транспорті Івано-Франківська – це 60 міських маршруток. Загальний щомісячний пасажиропотік у них становить 1 мільйон 400 тис. Погодьтеся, з такою кількістю пасажирів навряд ваша реклама залишиться непоміченою.

Окремо варто виділити приміські сполучення, тому що з Івано-Франківська легко можна дістатися до відомих українських курортів: Буковель, Яремча та ін., а це означає, що не лише жителі міста та області зможуть стати вашими потенційними клієнтами, а й мешканці інших областей України. Більше того, вашими клієнтами легко можуть стати й іноземні мешканці, які вирішили відвідати найкрасивіші місця західної частини нашої країни.

Ми співпрацюємо з 15 маршрутами в усіх напрямках, а це 60 приміських автобусів. Щомісяця вони перевозять 460 000 тис. пасажирів.

Що ми готові вам запропонувати?

У міських маршрутках:

 • рекламні наклейки формату А4;
 • рекламні наклейки формату А3;
 • банер 100*20 см;
 • відео реклама в маршрутках.

У приміських маршрутках (автобусах):

 • рекламні наклейки формату А4;
 • рекламні наклейки формату А3;

Співпрацюючи з нами ви, перш за все, отримуєте не просто хорошого партнера в нашій особі, а й постійного куратора всіх ваших рекламних кампаній. Оскільки протягом усього часу ми контролюємо стан усіх, без винятків, рекламних оголошень і надаємо докладний фотозвіт про виконану роботу.

Ми працюємо швидко та ефективно. Наші співробітники розмістять вашу рекламу протягом 1-7 днів після підписання договору. У нас все легально та прозоро.

Компанія Транссіті працює без посередників та комісії. У нас постійно діють акції та система знижок. Компанія Транссіті лідер серед транзитної реклами в Україні.

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3