Реклама у транспорті у Чернівцях, реклама у маршрутках міста Чернівці | Transсity
Меню Закрити

Реклама у транспорті – Чернівці

Реклама давно вже стала невід’ємною частиною всіх мас-медіа, інтернету, вуличного міського інтер’єру та транспорту. Останнім часом вона стала не просто сферою діяльності, а перетворилася на окрему індустрію.

Однак, згадайте як часто ви роздратовані, коли ця ж реклама перериває ваші улюблені передачі, фільми, ролики? Правильно дуже часто.

А чи знаєте ви, що є вид реклами, який не дратує, а скоріше навпаки, може допомогти скоротати деякий час? Не вірите? Даремно.

Ми говоримо про один із видів зовнішньої реклами – транзитної реклами.

Реклама в та на транспорті – це досить новий, але дуже ефективний метод рекламування свого продукту широким колам населення.

Саме така реклама сприймається людьми найкраще.

По-перше, тому що вона не відволікає увагу зайнятої людини і максимально привертає її увагу у вільний час.

По-друге, вона не нав’язлива, яскрава і розрахована на зорову пам’ять, яка, у свою чергу, дуже добре фіксує все в підсвідомості людини.

При грамотному підході до неї, рекламодавець за короткий час і невеликі фінансові витрати може реалізувати весь спектр завдань, поставлених перед нею.

Реклама у маршрутках Чернівці

Компанія Транссіті рада повідомити вам, що тепер якісна реклама у транспорті Чернівці – це реально та доступно.

Ми пропонуємо вам свої послуги з розміщення вашого рекламного контенту у міських та приміських маршрутках у місті Чернівці.

Наші найкращі фахівці підібрали для вас оптимально вигідні маршрути та кількість транспортних одиниць. Це 86 маршруток, які прямують по 16 затребуваних міських маршрутах та 20 приміських автобусів 17 різних напрямків. (4, 5, 6, 27, 34, 39, 22, 30, 31, 32, 10, 41, 14)

Ми обробили потрібні канали інформації та знаємо, що сукупний щомісячний пасажиропотік у них становить 920 000 пасажирів.

Ми раді запропонувати вам зручний та ефективний формат рекламного контенту.

  • Рекламні наклейки формату А4.
  • Банери 50*15 см.

Розташування рекламних оголошень дуже зручний і читабельний. Завжди розташований на рівні очей пасажира на вікнах, дверях, на скосах над вікнами біля водія.

У чому перевага реклами в маршрутках?

  • Низька собівартість.
  • Широке охоплення цільової аудиторії.
  • Велике територіальне охоплення.
  • Динамічність та мобільність.
  • Лояльне та чітке сприйняття рекламного контенту пасажирами.
  • Можливість орієнтуватися на певну соціальну категорію населення.

Компанія Транссіті пропонує вам послуги з розміщення вашого рекламного матеріалу на найвигідніших умовах. Співпрацюючи з нами, ви купуєте надійного рекламного партнера в нашій особі.

У нас завжди гнучка цінова політика, постійна система знижок та вигідні акційні пропозиції. Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання щодо наших послуг, а також вислухати та реалізувати всі ваші побажання щодо вашої реклами.

Ознайомтеся з нашими послугами та пропозиціями на нашому сайті https://transcity.com.ua/ і станьте одним із багатьох клієнтів нашої компанії.

Транссіті займає лідируючі позиції в галузі транзитної реклами в Україні. Ми маємо великий досвід роботи, ми в цій сфері з 2008 року. За цей час ми провели понад 1500 рекламних кампаній, розмістили понад 1 мільйон рекламних оголошень та отримали сотні позитивних відгуків.

Успіх компанії Транссіті – це успіх вашої реклами!

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3