Реклама у маршрутках та на транспорті Маріуполя | Transсity
Меню Закрити

Маріуполь. Реклама в громадському транспорті міста.

Сферу економіки та бізнесу неможливо уявити без реклами.

Реклама – це одна з головних складових успішного просування товару та послуг широкої цільової аудиторії.

Найефективніше з такими завданнями бізнесу може впоратися транзитна реклама.

Транзитна або транспортна реклама – це розміщення реклами в та на транспорті.

Рекламна компанія Транссіті пропонує вам дуже вдалий і безпрограшний варіант – реклама в маршрутках, Маріуполь саме та потрібна платформа.

У 50 міських маршрутках Маріуполя, що йдуть по 10 різних маршрутах (123, 145, 146, 114, 136, 51, 55, 52, 53), на спинках сидінь (формат А4 ), наклейки формату 30*70 см., 60*15 см., А4 та А3.

Сумарна кількість пасажирів, які користуються даним видом транспорту, становить 500 тис. осіб на місяць.

Якщо ви мешканець міста Маріуполь або вам пощастило погостювати в цьому місті, то, напевно, знаєте, що тут лише один недолік – погана екологія. А в іншому – це сучасне та перспективне місто, визнане ще у 2012 році одним із найкомфортніших для проживання в нашій країні. Зараз тут постійно проживає близько півмільйона людей.

Головною перевагою Маріуполя сміливо можна вважати велику кількість робочих місць. Адже це місто – найважливіший металургійний центр України. Тут функціонує великий морський порт, оскільки місто знаходиться на березі Азовського моря Донецької області.

Тут є всі умови і прекрасні перспективи для розвитку малого та середнього бізнесу. І транзитна реклама якнайкраще може вирішити всі завдання для реалізації цих перспектив.

Метою такого виду рекламного контенту насамперед є бажання швидко і ненав’язливо донести свій рекламний продукт до цільової аудиторії.

Такий вид реклами – це оптимальне поєднання ціни та якості послуг.

Чому потрібно вибрати співпрацю з нами?

 • У нас найдемократичніші ціни в Україні.
 • Досвід роботи з 2008 року.
 • Працюємо оперативно та якісно. Розміщуємо рекламу протягом тижня.
 • У нас все легально та офіційно, без посередників та комісій.
 • Надаємо детальний фотозвіт про виконану роботу.
 • Постійна перевірка стану вашої реклами.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та кожної реклами.

Отже, ще раз про наші переваги:

 1. Наш багаторічний досвід роботи та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє вирішити більшість завдань вашого бізнесу. Реклама у транспорті Маріуполя не є винятком.
 2. У нас великий перелік послуг, тому що ми постійно розвиваємося і намагаємося тримати руку на пульсі розвитку рекламної галузі.
 3. Ми співпрацюємо з багатьма відомими вітчизняними та зарубіжними компаніями.
 4. Наші аналітики та маркетологи постійно ведуть статистику успішності реклами в тому чи іншому виді транспорту, на всіх маршрутах.
 5. Компанія Транссіті намагається оперувати достовірними статистичними даними щодо кількості населення міста, площі територіального охоплення того чи іншого маршруту, пасажиропотоку та іншими даними.

Ми можемо ще багато говорити про себе, але нам більше подобається, коли ви приходите до нас і розповідаєте про те, що очікуєте від співпраці з нами.

Реалізація ваших очікувань та надій – наше головне завдання!

Дзвоніть і приходьте до нас. І вже незабаром ваша реклама на транспорті Маріуполя буде знайома всьому населенню цього чудового міста.

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3