Реклама на транспорті Ужгорода. Реклама в маршрутках і на автобусах | Transсity
Меню Закрити

Реклама в міському громадському транспорті Ужгорода

Що таке реклама?

Просте запитання, але не всі можуть правильно відповісти на нього.

Реклама, панове, це головний спосіб маркетингових комунікацій, який передбачає розповсюдження інформації про товар або послугу з метою їх подальшої успішної реалізації та отримання прибутків від цього.  

Ось так просто і лаконічно ми розуміємо значення реклами.

Ми – це рекламна компанія Транссіті. Один з головних лідерів у сфері транспортної реклами в Україні.

Що таке реклама в цілому, ми вже сказали, а що ж таке транспортна або ж транзитна реклама?

Транспортна реклама – це спосіб рекламування товарів або послуг шляхом розповсюдження оголошень в салоні громадського міського транспорту та зовні його.

Компанія Транссіті пропонує вам свої послуги з розміщення реклами в транспорті Ужгорода.

Головним міським транспортом в Ужгороді нині є маршрутні таксі. А отже реклама в маршрутках Ужгорода – це вельми вигідна пропозиція та вірний крок у напрямку знайомства з вашими товарами та послугами з метою їхньої подальшої успішної реалізації. 

Рекламні оголошення у вигляді наклейок формату А4 ми маємо змогу розмістити в 30 маршрутних таксі, що рухатимуться по 6 різних маршрутах (14, 10, 22, 21, 11, 1).

Загальна кількість пасажирів, що користуються даним видом громадського транспорту, становить 250 тисяч осіб щомісяця.   

Такий вид розповсюдження рекламного контенту досить новий, але це не завадило йому стати популярним за досить короткий термін.

Крім того, транзитна реклама значно дешевша, ніж її аналог на телебаченні, радіо та в інтернеті.

А ще такий спосіб рекламування дає можливість особисто вибрати бажаний маршрут транспорту, порахувати кількість потенційних клієнтів. Та ще й зібрати інформацію про те, який саме прошарок населення користується тим чи іншим видом транспорту.

Мабуть, жодну людину, яка хоча б раз відвідала Ужгород, не залишила байдужою краса цього старовинного міста. Його розкішні храми, собори, церкви, музеї, театри та пам’ятники здатні причарувати навіть дуже прискіпливого туриста. Не кажучи вже про маленькі затишні вулички міста та мальовничу природу Закарпатської області.

Ужгород – це ідеальне поєднання історичної спадщини та сучасної архітектури, інфраструктури та науки.

На сьогоднішній день це місто, де постійно проживає близько 120 тисяч мешканців. Здебільшого населення тут працює на місцевих заводах та фабриках. Щоправда, останнім часом дуже багато молоді виїздить на заробітки за кордон.

Тим не менш, в місті не зафіксовано спаду чисельності населення. Скоріш навпаки.

Місто Ужгород часто відвідують туристи. Саме тому в місті багато готелів, ресторанів, кав’ярень, міст відпочинку та розваг.

Реклама на транспорті Ужгорода вигідна ще й тому, що побачити її можуть не лише жителі України, а й багато гостей із-за кордону, які також часто користуються маршрутними таксі. А отже ваш товар або послуги можуть стати відомими далеко за межами нашої країни. 

Усі ці чинники, які найкраще сприяють відкриттю власної справи у місті. Адже кількість жителів та туристів щороку лише збільшується.

За умов відкриття та успішного розвитку власного бізнесу, доцільним буде звернутися до послуг рекламних кампаній. А ще краще буде звернутися до найкращої рекламної компанії Транссіті. 

У чому наші переваги?

  • Доступні ціни.
  • Багаторічний досвід у сфері рекламного бізнесу.
  • Результативний підхід до роботи.
  • Прозорість та легальність укладених угод.
  • Оперативність.
  • Постійний моніторинг вашої реклами протягом усієї рекламної кампанії.
  • Співпраця без комісій та посередників.
  • Укладання угод лише з офіційними перевізниками.

Якщо вас зацікавила співпраця з нами, то варто зателефонувати нам і ми вивчимо всі ваші вимоги і потреби стосовно розміщення реклами в місті Ужгород. Тому що у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Перевірте правдивість кожного нашого слова! Станьте одним з наших клієнтів!

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3