Реклама на зупинках Києва. Брендування зупинок | Transсity
Меню Закрити

Реклама на зупинках у Києві

Щомісяця більше 72 мільйонів киян користуються громадським транспортом і проводять на зупинкових комплексах в середньому від 15 до 45 хвилин. Завдання нашого агентства – зробити так, щоб ваша реклама гарантовано привернула увагу городян, і донесла до маси людей суть вашого повідомлення, перетворила їх на потенційних чи реальних клієнтів.

Ми пропонуємо ефективну рекламу на зупинках громадського транспорту

Незважаючи на поширеність смартфонів та популярність інтернет-реклами, розміщення на зупинці буде ефективним вкладенням з наступних причин:

  • Можливість охопити та залучити широку аудиторію водіїв транспорту, пасажирів та перехожих, у тому числі, в нічний час доби завдяки яскравому люмінесцентному освітленню.
  • Тривалість перебування киян на зупинках громадського транспорту та знайомства з рекламним сполученням.
  • Широкий вибір інструментів для реалізації будь-яких задумів і неординарних рішень (чим креативніша і незвичайніша реклама, тим більше широкий резонанс вона викликає).
  • Вигідне співвідношення ціни та ефективності, тому що можна охопити широку аудиторію в кілька мільйонів людей.

А що, якщо маршрутних таксі буде 10, 20 чи 50? Кількість охоплення підвищується у кілька разів – аудиторія потенційних клієнтів для вашого бізнесу зростає стабільно, щодня. Рекламна кампанія триває місяць чи 30 календарних днів. У вас є можливість охопити і залучити близько 100 тисяч людей, які прийдуть до вас, при грамотному підході до реклами.

Ми пропонуємо розміщення реклами на автобусних зупинках у всіх районах столиці – Голосіївському, Оболонському, Печерському, Подільському, Святошинському, Солом’янському та Шевченківському. Завдяки широкій географії можна легко сегментувати вашу аудиторію, і за необхідності однаково ефективно донести повідомлення як до мешканців центру, так і до жителів спальних районів, коли це необхідно.

Ми працюємо з різними обсягами, мінімальне замовлення – одна зупинка. Ви маєте можливість вибору формату, а саме розміщення на одному склі розміром 123х223, а також можливість повного брендування задньої стінки з форматом 123х669. Приклад роботи на фото. Вартість виготовлення та монтажу складає 1500 грн. Також в агентстві можна замовити послугу “брендування зупинки”. Ціна друку на 3 скла із загальним форматом 123х669 та з обох боків становить 2000 грн. Монтаж та демонтаж 123х669 з обох боків обійдеться в 2500 грн.

Якщо у вас є які-небудь питання щодо рекламування товарів або послуг, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Наш менеджер ретельно вивчить усі нюанси та особливості вашого бізнесу, порекомендує найбільш вдале рішення.

Для замовлення зателефонуйте нам за телефонами:

(063) 388-388-3
(095) 097-04-98

Наше агентство надає можливість розміщення реклами у маршрутках Києва та інших міст України.

Ми виготовляємо якісну рекламну продукцію, яка приваблює потенційних клієнтів і робить Ваш бренд впізнаваним.

Результати не забаряться!