Послуги рекламного агентства у Києві та Україні | Transсity
Меню Закрити

Послуги рекламної агенції “Transcity”

Якщо ви хочете охопити якнайбільше потенційних покупців, звертайтесь до нашої рекламної агенції «Trans City». Своїм клієнтам ми пропонуємо кілька варіантів співпраці: розміщення банерних розтяжок, постерів, наклейок у салонах транспортних засобів (міські та приміські маршрутки, електрички, муніципальний транспорт, поїзди), а також брендування громадського транспорту чи розміщення реклами на транспорті.

Реклама у маршрутних таксі

Основна перевага цього виду реклами у величезному пасажиропотоці, отже, ваша реклама охопить максимальну кількість мешканців столиці. В рамках рекламної компанії ми допоможемо вам охопити мешканців окремого району, вулиці чи житлового масиву. Наша реклама працює не тільки в міських, а й приміських маршрутах, отже, ваш бізнес точно знайде свою аудиторію.

Реклама у міському транспорті

Незважаючи на велику кількість автомобілів на дорогах України міський транспорт не втрачає своєї актуальності. Тисячі людей щодня щонайменше 2 рази користуються його послугами. Серед них є й ваші клієнти! Можна розмістити рекламу на певних маршрутах і лише у конкретних районах міста і навіть вулицях, а також поділити аудиторію за декількома ознаками.

Реклама в електричках та поїздах

Не всі люди люблять тривалі поїздки. Вони намагаються “вбити час” за читанням або просто розглядаючи супутників. У такому стані пасажири найбільш сприйнятливі до реклами, то чому б не скористатися такою можливістю? Ми розмістимо плакати в Intercity, Hyundai, інших поїздах та електричках в межах Києва та України.

Брендування транспорту

Розміщення реклами прямо на транспортних засобах, брендування авто – ще один популярний спосіб розповісти про свої товари чи послуги широкому колу мешканців міста. Він має безліч переваг у порівнянні з іншими видами зовнішньої реклами, наприклад масовість, мобільність, ненав’язливість.

Реклама на автостанціях

Щоб охопити ще більше ваших клієнтів, ми розшили рекламну мережу. Тепер рекламу формату А3 та А4 можна розмістити на найбільших автостанціях Києва та області, і її побачать сотні тисяч людей. Ідеальна можливість для охоплення аудиторії. Щоб запустити рекламу вже завтра, зв’яжіться з нами у зручний спосіб або залиште заявку на сайті.

Реклама на зупинках Києва

Реклама підійде як для глобальних брендів завдяки сітці, що покриває всі райони Києва, так і для локальних компаній, які можуть охопити аудиторію району або мікрорайону, що цікавить. Мінімальне замовлення – один зупинний комплекс. Тобто реклама доступна всім, незалежно від розмірів бюджету.

Ваше оголошення побачить понад 100 тис. осіб у Києві!