Брендування транспорту – реклама без посередників | Transсity
Меню Закрити

Брендування транспорту: маршрутки, автобуси, трамваї, тролейбуси

Ми знаємо секрети успіху в брендуванні транспорту. Якісно спланована маршрутна програма, вдало складена адресна програма дозволяє за невеликої кількості транспортних засобів (від 10 до 15) ефективно та результативно провести рекламну кампанію.

Маршрутна програма, складена на підставі Ваших побажань, забезпечить максимальне охоплення районів та основних магістралей міста. Це практично в 2-3 рази менше, ніж використання стаціонарних засобів для реклами Вашої продукції.

Брендування транспорту – дуже ефективна реклама завдяки своїй динамічності та ненав’язливості. Проте її варто довірити справжнім професіоналам. Є низка нюансів, ігноруючи які, ви ризикуєте отримати зовсім не той результат, на який очікуєте.

Щоб реклама була більш незабутньою, вона повинна бути креативною і займати якомога більше площі. Щоб обклеювання прослужило весь термін, процедуру цю варто проводити строго за технологією. Наприклад, перед обклеюванням транспорту ручки, замки, фари, заглушки, накладки краще демонтувати, щоб не було просвітів та відклеювання плівки.

В осінній та зимовий період, коли багато вологи та бруду, найкраще обклеювати верхні частини кузова.

Така реклама підходить практично всім видам бізнесу. Особливо часто користуються нею виробники фармацевтики, косметичних та харчових продуктів.