Реклама у поїзді "Київ - Бориспіль". Аероекспрес | Transсity
Меню Закрити

Реклама у поїзді “Київ – Бориспіль”. Аероекспрес

Сьогодні важко уявити життя людей без реклами. Ще важче уявити свою діяльність чи продукт без грамотної та професійної реклами. Рекламне агентство «Trans City» допоможе розмістити вашу рекламу в новому комфортабельному поїзді Київ – аеропорт Бориспіль.

Аероекспрес «Київ – Бориспіль», оснащений 18 моніторами у 6 вагонах. Довжина відеоролика становить 30 секунд, відеожурнал триває 40 хвилин. Протягом доби поїзд «Київ – Бориспіль» здійснює близько 60 рейсів.

За місяць вашу рекламу зможуть побачити понад 90 тисяч пасажирів, саме стільки становить місяць пасажирообіг аероекспресу «Київ –Бориспіль».

Погодьтеся, чим більше людей побачать вашу рекламу, тим швидше вона працюватиме на вас та для вас. Ми допоможемо розмістити не лише відеоролики з вашою рекламою, а й рекламні плакати та наклейки.

Тільки уявіть собі, скільки людей подивиться саме вашу рекламу. Адже реклама допомагає людині зробити вибір товару чи послуг. Роблячи сьогодні вибір на користь рекламної агенції «Trans City», ви можете бути впевнені, що завтра виберуть саме вас.

З нами ви можете бути впевненими в оперативності вашої реклами, адже ми розмістимо її менше, ніж за тиждень. Рекламне агентство «Trans City»з 2008 року має досвід роботи у транзитній рекламі. І протягом 7 років є офіційним оператором з розміщення реклами у та на транспорті не лише у Києві, а й інших містах України. Працює офіційно та прозоро. А головне швидко та якісно.

Щоб запустити рекламу, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Або залиште свою заявку на нашому сайті.

З нами ви завжди будете в потрібному місці та в потрібний час!

Transcity – реклама на транспорті