Реклама на транспорті Києва та України - розміщення реклами в транспорті від оператора Transcity
Меню Закрити

Реклама на транспорті Києва та України

Ми розміщуємо рекламу наших клієнтів на маршрутних таксі та всередині салонів, у міському транспорті, у поїздах та електричках національного та міжнародного сполучення.
Рекламне агентство «Trans City» протягом 10 років є офіційним оператором транзитної реклами – оператором з розміщення реклами у/на транспорті м. Києва та інших міст України.

Види розміщення:

 • Transcity пропонує комплекс ефективних рішень для Вашого бізнесу:
  розміщення наклейок/постерів у салоні транспортного засобу: маршруток, муніципальному транспорті, поїздах,
  а також в електричках;
 • розміщення реклами на спинках сидінь (у чохлах);
 • розміщення банерних розтяжок (у маршрутках, міському транспорті);
  – брендування громадського транспорту або зовнішня реклама на транспорті.

Наклейки

Відео

Розтяжки

Реклама в та на транспорті – це досить новий напрямок у рекламній сфері. Однак такий вид реклами вже встиг завоювати свого клієнта. І з кожним роком попит на нього лише зростає. Це можна пояснити тим, що даний вид реклами, перш за все, легко і невимушено сприймається потенційними клієнтами (понад 85% населення позитивно ставиться до цього виду реклами), а рекламодавці за порівняно невеликі фінансові витрати одержують максимально велике охоплення цільової аудиторії.

Рекламне агентство «Trans City» займається рекламою в та на транспорті з 2008 року. І є лідером транспортної реклами. За цей час нашими клієнтами стали багато компаній, у тому числі брендові компанії. У нас є понад 1500 рекламних кампаній. Наші ціни більш ніж доступні, а якість більш ніж висока.

Рекламне агентство “Trans City” – це команда з висококласних фахівців, які знають і люблять свою справу. Ми завжди працюємо на результат. Адже однією з головних складових результативної рекламної кампанії є грамотний і професійний підхід до неї. З нами ви можете бути впевненими, що ваш товар та ваші послуги не залишаться непоміченими.

Ми постійно проводимо моніторинг рекламного, фінансового та транспортного ринку. Ми завжди враховуємо статистичні дані авторитетних компаній та проводимо свої статистичні розрахунки. Адже реклама – це не просто бізнес, а окрема індустрія. І тут важливий як маркетинговий і фінансовий підхід, а й творчий. Взаємодія всіх цих складових обов’язково призведе до позитивних результатів у роботі.

Звертаючись до нас, вам не доведеться ризикувати або довго чекати, доки вашу рекламу побачать потенційні клієнти. Рекламне агентство «Trans City» розмістило понад мільйон рекламних плакатів. Ми працюємо прозоро, чесно, якісно та швидко.

Ми маємо гнучку цінову політику, постійну систему знижок, а також вигідні акційні пропозиції.

Крім того, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваші рекламні банери, розтяжки, листівки, стікери, брендовані транспортні засоби після розміщення не залишаться без належної уваги з нашого боку. Протягом усієї рекламної кампанії проводимо постійний моніторинг вашої реклами.

Ми також є оператором розміщення реклами на автостанціях Києва та Київської області. Тепер вашу рекламу зможуть побачити на Центральному Автовокзалі, АС “Дарниця”, АС “Поділ”, АС “Дачна”, АС “Полісся”, АС “Південна”, АС “Біла Церква”, АС “Богуслав”, АС “Макарів”, АС “Миронівка”, АС “Ракітне”, АС “Сквіра”, АС “Ставище”, АС “Тетіїв”, АС “Тараща”, АС “Яготин”. Формати для розміщення: наклейки А4, А3.

Окрім того, рекламне агентство «Trans City» розмістить вашу рекламу на зупинках громадського транспорту у місті Києві.

Чому з нами вигідно працювати?

 • Досвід роботи у транзитній рекламі з 2008 року
 • Розміщення реклами без комісій та посередників
 • Підписуємо договір: працюємо офіційно, легально, прозоро
 • Прямі договори з перевізниками КП Київпастранс, Кийтранс, Ярослав, Авен-Езер, Універсал-Транс та Залізницями України
 • Оперативне розміщення реклами від 1 до 7 днів
 • Якісні фотозвіти про виконану роботу
 • Постійний моніторинг вашої реклами

Як розмістити рекламу на транспорті:

1

Визначити цілі
кампанії та види
розміщення

2

Відправити запит
на консультацію
та/або прорахунок нам

3

Ми готуємо для вас
варіанти розміщення
та умови
співробітництва

4

Спільно
погоджуємо
оптимальний варіант
та підписуємо
договір

5

Ми розміщуємо
рекламу та надсилаємо
вам фотозвіти

Для кожного нашого клієнта ми готуємо адресну програму розміщення реклами у транспорті, яка є унікальною та індивідуальною. Складена нами програма дозволить донести рекламне повідомлення Вашого бренду чи продукту цільової аудиторії та знайти клієнтів серед мільйонів пасажирів.